20 Березня у всьому світі відзначають Міжнародний день Щастя.
Гімназія Київська Русь приєднується до чудового свята, і зичить усім щирого щастя!

На відео учні 5 класів.
Художній керівник, автор музики і тексту – Вермієнко Мар’яна Олександрівна.

Шановні вчителі!
Учні 5-Г класу вітають вас усіх з останнім дзвоником та бажають міцного здоров`я. До зустрічі у наступному році!

День вишиванки

БЕЗПЕКА І ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ

Slider

ЗУПИНИМО ПАНДЕМІЮ

Наші талановиті учні.


Роботи учениці 6-В класу Тугай Аліси Сергіївни

31 травня відлунав останній дзвоник в гімназії “Київська Русь”. Переможці Всеукраїнських, міських, районних конкурсів та олімпіад отримали свої нагороди.

previous arrow
next arrow
Slider

Гімназія «Київська Русь» долучилася до участі у флешмобі «Ми хочемо миру» організованого ДРДА спільно з Радою волонтерів. 
Учасники освітнього процесу гімназії «Київська Русь» під керівництвом педагога – організатора Яна Власенко-Бернадская написали свої побажання та відобразили бачення картини миру в Україні.
Згодом, прапори з побажаннями дітей буде передано до всіх посольств, які знаходяться на території України. 
Державний прапор – символ, який завжди єднає людей навколо себе.

previous arrow
next arrow
Slider

205-ту річницю від Дня народження Тараса Шевченка учні та вчителі гімназії “Київська Русь” відзначили колективним виконанням уривку з поеми “Сон”.

В рамках виховної роботи, спрямованої на протидію булингу, в гімназії “Київська Русь” було проведено ряд заходів. Учні брали участь у створенні плакатів та листівок

“Скажемо булінгу – Ні”

previous arrow
next arrow
Slider

13 та 20 лютого у гімназії “Київська Русь” відбулася засідання атестаційної комісії. Вчителі ділилися власним досвідом, презентували свої друковані роботи та результати своєї педагогічної праці в міжатестаційний період.

previous arrow
next arrow
Slider

ОГОЛОШЕННЯ

У зв’язку із збільшенням кількості хворих на грип та ГРВІ, серед здобувачів освіти гімназії «Київська Русь”, тимчасове призупинення освітнього процесу в гімназії продовжується з 28.01.2019 до 01.02.2019 включно. Відновлення освітнього процесу 04.02.2019.

АДМІНІСТРАЦІЯ

День соборності України

previous arrownext arrow
Slider
22 січня у гімназії “Київська Русь” було проведено ряд заходів, присвячених Дню Соборності України. Одним із них було традиційне вишивання рушника- берегині учнями та вчителями гімназії. Традиція бере свій початок із часу заснування закладу. Спільна кропітка робота об’єднує дружню родину гімназії ” Київська Русь”.