Процедура подання учасниками освітнього процесу заяв при виявленні випадків булінгу ( цькування) в гімназії «Київська Русь»

 1. При виявлення випадків булінгу ( цькування) учасників освітнього процесу їхні батьки чи законні представники протягом доби подають заяву на ім’я директора гімназії «Київська Русь»  (додаток 1)
 2. Відповідно до такої заяви  керівник закладу видає наказ  про створення комісії щодо розслідування.  
 3. Для прийняття рішення за результатами розслідування керівник закладу освіти створює наказом комісію( далі – Комісія) з розгляду випадків булінгу та скликає засідання. До складу Комісії можуть входити педагогічні працівники, у тому числі психолог, батьки постраждалого та булера, керівник закладу та інші зацікавлені особи.
 4. Якщо комісія визнає факт булінгу (цькування), а не одноразовий конфлікт чи сварка, тобто відповідні дії містять систематичний характер, то директор гімназії повідомляє уповноважені підрозділи органів  Національної поліції  України ( ювенальна  поліція) та Службу у справ дітей.
 5. У разі, якщо комісія не кваліфікує випадок як булінг (цькування), а постраждалий не згодний з цим, то він може одразу звернутись до органів Національної поліції України із заявою.
 6. Рішення комісії реєструється в окремому журналі, зберігаються в паперовому вигляді з оригіналами підписів усіх членів комісії

ЗАЯВА БУЛІНГ

ЗАЯВА БУЛІНГ додаток 2  від вчителя

ЗАЯВА БУЛІНГ додаток 3 від учня на учня

ПРАВИЛА ВНУТРІШНЬОГО ШКІЛЬНОГО РОЗПОРЯДКУ

ТА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ

І. Загальні правила

 1. Здобувачі освіти приходять у гімназію за 15 хвилин до початку занять за розкладом.
  1. Кожен здобувач освіти зобов’язаний з’явитися до гімназії чистим і охайно одягненим, у змінному взутті, з охайною зачіскою.
  2. Черговий вчитель у разі порушення вимог пропонує привести себе в належний вигляд. Неохайний учень отримує попередження, про що його батьків інформує класний керівник.
  3. Пропуски здобувачем освіти навчальних занять з поважної причини підтверджуються необхідними документами. 
  4. Здобувачі освіти зобов’язаний виконувати домашнє завдання в терміни, встановлені шкільною програмою.
  5. Здобувачам освіти заборонено без дозволу заходити до учительської кімнати та інших кабінетів гімназії, де працює адміністрація.
  6. Усі школярі зобов’язані берегти гімназійне майно, зелені насадження на території гімназії, бережливо поводитися зі своїми речами та речами товаришів.
  7. Здобувачі освіти гімназії зобов’язані дбайливо ставитися до роботи технічного персоналу гімназії, зберігати чистоту й порядок у туалетних кімнатах, коридорах, виконувати санітарно-гігієнічні правила.
  8. У разі навмисного пошкодження гімназійного майна батьки учня зобов’язані відшкодувати матеріальні збитки.
  9. Суворо забороняється тютюнопаління в гімназії та на її території.

ІІ. Поведінка здобувачів освіти на уроках.

 • Запізнення учня на заняття фіксуються у щоденнику учня.
  • Учні гімназії встають і вітаються, коли до класу заходить директор, завуч, учитель.
  • За кожним учнем класу на заняттях закріплюється постійне робоче місце. Учень має право пересідати на інше тільки з дозволу вчителя.
  • Під час уроку учень повинен дотримуватися дисципліни й порядку, не залишати після себе сміття, папір на столах, підлозі.
  • Після закінчення заняття учні встають після слів учителя «Урок закінчено». Виходити з класу слід спокійно, тільки з дозволу вчителя.
  • На уроки фізкультури учні з’являються у спортивній формі відповідно до сезону.
  • Підручники школяра мають бути акуратно обгорнуті. У них не можна загинати, виривати сторінки, робити підкреслення та ін. Псування, втрата підручника відшкодовується згідно з нормативними документами.
  • Зошити учні ведуть чисто, охайно, у відповідності з вимогами орфографічного режиму, підписи мають відповідати встановленим зразкам.
 • У разі порушення дисципліни учнем гімназії класний керівник інформує його батьків. Неодноразове порушення учнем дисципліни тягне за собою виклик до гімназії батьків та впровадження проти батьків відповідних дій, встановлених законодавством.
  • Учням гімназії не дозволяється самовільно залишати заклад до закінчення навчальних занять, це розглядається як порушення дисципліни.
  • У разі захворювання учень відвідує медичний кабінет, за показникам отримує звільнення від занять, інформує про це класного керівника і тільки потім залишає гімназію.
  • Спілкування зі старшими, однолітками має бути виваженим, привітним і доброзичливим. Учень не повинен допускати принизливі й образливі вислови, вживати ненормовану лексику та ін.
  • З гімназії учні виходять спокійно, дотримуючись порядку.
  • Після закінчення занять та позаурочних заходів учні не мають права знаходитись у приміщенні гімназії без нагляду педагогічних працівників.

ІІІ. Поведінка учнів під час перерв

 • Під час перерв учням забороняється залишати територію навчального закладу без супроводу класного керівника, вчителя-предметника.
  • Під час руху сходами учням необхідно бути особливо уважними. При пересуванні слід триматися правого боку.
  • Учням забороняється бігати сходами, штовхати одне одного, створювати конфліктні ситуації, використовувати непристойні вирази і жести.
  • Заборонено під час руху коридорами вживати їжу, напої, штовхатися, розмахувати руками, галасувати.

IV.Черговий по класу і школі

4.1. Черговий учень класу під час перерви має перевірити навчальний кабінет, витерти дошку, забезпечити порядок у кабінеті.

4.2. Черговий клас гімназії здійснює чергування згідно з Обов’язками чергового класу.

Дані правила внутрішнього розпорядку є обов’язковими для виконання усіма здобувачами освіти школи.

План заходів гімназії «Київська Русь» щодо попередження насильницької моделі поведінки, випадків булінгу серед учасників освітнього процесу на ІІ семестр 2018-2019 н.р.

Телефони довіри

Дитяча лінія (з 12.00 до 16.00)

116 111  або  800 500 225

Гаряча телефонна лінія щодо булінгу116 – 000

Гаряча лінія з питань запобігання насильства116-123  або  0800-500-335

Уповноважений Верховної Ради з прав людини 0800-50-17-2

Уповноважений Президента України з прав дитини  044-255-76-75

Центр надання безоплатної правової допомоги          0800-213-103

Національна поліція України 102


15c76a629a44f0_NLFIHEKPJOMGQ
2
previous arrow
next arrow