Гімназія “Київська Русь” Дарницького району м. Києва відповідно до Закону України “Про освіту”, Закону України “Про повну загальну середню освіту” свою освітню діяльність спрямовує на  всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей, виховання  відповідальних громадян, які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та ії європейського вибору.

Мовою освітньго процесу в закладі є державна (українська) мова.

Для забезпечення якісної освіти Гімназія має потужну матеріально-технічну базу та кваліфікованих фахівців – педагогів. Корпус гімназії забезпечений харчоблоком із сучасним обладнанням. У гімнзії функціонує басейн, наявне футбольне поле зі штучним покриттям. Класні кімнати укомплектовані новими меблями та мультимедійним обладнанням.

Справжні фахівці – педагоги нарощують свої компетенції, підвищують кваліфікацію, що, без сумніву, покращує рівень надання освітніх послуг.

А починалося все так…

Заклад освіти  створений відповідно до рішення Київської міської ради від 20.09.2012 № 18/8302 “Про створення гімназії “Київська Русь”, заснований на комунальній власності територіальної громади міста Києва та віднесений до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

І вже першого вересня 2013 року на житловому масиві “Осокорки”, за адресою: вул. Бориса Гмирі, 2-В, гімназія “Київська Русь” Дарницького району м. Києва радо зустріла своїх перших учнів! Першим директором гімназії була Багаліка Юлія Олександрівна.

2017-2018 навчальний рік – директор гімназії “Київська Русь” Аврамич Ніна Іванівна.

2018-2022 гімназію “Київська Русь” очолювала Бадаєва Інна Миколаївна.

З липня 2022 в.о. директора гімназії – Бакун Анастасія Валеріївна.

За цей період Гімназія пройшла нелегкий шлях становлення.

Педагогічний колектив, учні, батьки пліч-о-пліч започатковували свої традиції та у щоденній кропіткій праці ставали ближчими один до одного.

Slajd2-1
Slajd3
Slajd4
Slajd5
Slajd6
Slajd7
Slajd8
Slajd9
Slajd10
Slajd11
Slajd12
Slajd13
Slajd14
Slajd15
Slajd16
Slajd17
previous arrow
next arrow