• kiev_rus2013@ukr.net

Про нас

Гімназія «Київська Русь » відповідно до Закону України «Про освіту» свою освітню діяльність спрямовує на  всебічний розвиток людини як особистості

та найвищої цінності суспільства, її талантів, інтелектуальних, творчих і фізичних здібностей, формування цінностей і необхідних для успішної самореалізації компетентностей , виховання  відповідальних громадян,

які здатні до свідомого суспільного вибору та спрямування своєї діяльності на користь іншим людям і суспільству, збагачення на цій основі інтелектуального, економічного, творчого, культурного потенціалу українського народу, підвищення освітнього рівня громадян задля забезпечення сталого розвитку України та ії європейського вибору.

Мовою освітньго процесу в закладі є державна (українська) мова.

Для забезпечення якісної освіти Гімназія має потужну матеріально-технічну базу та кваліфікованих фахівців – педагогів.

Діє широка мережа гуртків. Корпус гімназії забезпечений харчоблоком із сучасним обладнанням. У гімнзії функціонує басейн, наявне футбольне поле зі штучним покриттям. Класні кімнати укомплектовані новими меблями та мультимедійним обладнанням.

Справжні фахівці  – педагоги нарощують свої компетенції, підвищують кваліфікацію, що, без сумніву, покращує рівень надання освітніх послуг.

У гімназії працює 54 вчителі. З них: 5 – мають педагогічне звання «вчитель методист»; 10 – “старший вчитель”; 21 – вчитель вищої кваліфікаційної

категорії;5- першої кваліфікаційної категорії; 13- другої кваліфікаціїної категорії; та 15 – кваліфікаційної  категорії «спеціаліст».

Slider

Очолює гімназію «Київська Русь» директор – Бадаєва Інна Миколаївна.

А починалося все так…

Заклад освіти  створений відповідно до рішення Київської міської ради від 20.09.2012 № 18/8302 “Про створення гімназії “Київська Русь”, заснований на комунальній власності територіальної громади міста Києва та віднесений до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації.

І вже першого вересня 2013 року на житловому масиві «Осокорки», за адресою: вул. Бориса Гмирі, 2-В, гімназія «Київська Русь» радо зустріла своїх перших учнів! Першим директором гімназії була Багаліка Юлія Олександрівна.

За п’ять років Гімназія пройшла нелегкий шлях становлення.

Педагогічний колектив, учні, батьки пліч-о-пліч започатковували свої традиції та у щоденній кропіткій праці ставали ближчими один до

одного.

2017-2018 навчальний рік – директор гімназії “Київська Русь” Аврамич Ніна Іванівна.

З вересня 2018 гімназію “Київська Русь” очолює Бадаєва Інна Миколаївна.