ІНСТРУКЦІЯ

ГІМНАЗІЇ «КИЇВСЬКА РУСЬ»

ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ НА ВИПАДОК

ВВІМКНЕННЯ СИГНАЛУ

«ПОВІТРЯНА ТРИВОГА»

І. В РАЗІ ВВІМКНЕННЯ СИГНАЛУ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА ПІД ЧАС УРОКУ

 1. Заздалегідь ознайомитися з шляхами евакуації з кожного кабінету (спортивного залу, стадіону), у якому Ви проводите урок.
 2. Після увімкнення сигналу «Повітряна тривога», не панікуйте, зберігайте спокій та дотримуйтеся інструкцій вчителя
 3. Не виходячи з кабінету учні мають вишикуватися парами, взятися  за руки не переплітаючи при цьому пальці. З собою берете виключно мобільний телефон та пляшку питної води. Всі особисті речі залишаються в класі.
 4. Під час евакуації до сховища критично необхідно дотримуватися повної тиші, користування мобільними телефонами під час руху, особливо сходовими клітинами заборонено.
 5. Швидко та водночас обережно слідуйте за вчителем до сховища.
 6. У сховищі швидко та обережно займіть своє місце.
 7. Під час перебування у сховищі ви маєте дотримуватися правил поведінки у сховищі.
 8. Залишати сховище до відбою сигналу «Повітряна тривога» ЗАБОРОНЕНО.
 9. Після відбою сигналу «Повітряна тривога» достимуючись попередніх вимог, вишикувавшись парами, швидко і обережно прослідуйте за вчителем до кабінету.

ІІ. В РАЗІ ВВІМКНЕННЯ СИГНАЛУ «ПОВІТРЯНА ТРИВОГА» ПІД ЧАС ПЕРЕРВИ

 1. У випадку, якщо після закінчення уроку пройшло менше 3 хвилин – поверніться до кабінету, де був останній урок. Евакуацію буде проведено вчителем.
 2. У випадку, якщо після закінчення уроку пройшло більше 3 хвилин – не панікуйте, зберігайте спокій, згадайте тренування, та місце закріплене за вашим класом, спокійно пройдіть до сховища, та займіть своє місце.
 3. Якщо ви знаходитеся у приміщенні їдальні – негайно припиніть прийом їжі, та самостійно пройдіть до укриття, закріпленого за вашим класом,  і займіть своє місце.
 4. Якщо Ви знаходитеся на прилеглій території гімназії, після сигналу оповіщення – самостійно пройдіть до укриття, закріпленого за вашим класом, і займіть своє місце.